قوانین کلی

  • سایت دلیفود (delifood.ir) تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و هر گونه فعالیت مخالف این قوانین باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد.
  • سامانه دلیفود صرفا به عنوان رابط رستوران ها با مشتریان خدمات خود را ارائه می نماید و لذا مسئولیتی در قبال کیفیت غذا ندارد و نحوه‌ کیفیت غذا بر عهده رستوران مورد نظر می‌باشد و هرگونه شکایت، درخواست و اظهار نظر در مورد کیفیت و عملکرد رستوران به مدیر مربوطه منتقل خواهد شد. همچنین سامانه دلیفود دارای امکانی است که از طریق آن رستوران ها بر اساس رضایت مندی مشتریان رتبه بندی شده و نظرات کاربران در صفحه مربوط به آن رستوران قابل مشاهده می باشد.
  • هنگامی که سامانه دلیفود سفارش شما را دریافت می کند ممکن است از این مرکز با شما تماس گرفته شود که در صورت عدم پاسخگویی، سفارش شما ممکن است لغو گردد.
  • مسئولیت وارد کردن مشخصات شناسایی و شماره تماس به عهده کاربر است. در صورت ارسال مشخصات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش، هزینه سفارش و ارسال غیر قابل عودت خواهد بود. پس تقاضامندیم در درج اطلاعات ثبت نامی خود حداکثر دقت را به کار برده تا از بروز این مشکل جلوگیری شود.
  • هنگامی که یک سفارش ثبت و تایید شده و به رستوران مورد نظر ارجاع داده می شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد، لطفا با شماره 33880-086 تماس حاصل فرمایید.
  • در صورت مشاهده هر گونه ارسال توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا بی احترامی به مدیران رستوران ها و مسئولان سایت، به کاربر خاطی اخطار داده می شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد.
  • زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده و این امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط خارج از کنترل این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد که در این صورت هزینه پرداختی شما مسترد خواهد شد. همچنین به استحضار می رساند که سامانه دلیفود با به کارگیری پیک های اختصاصی خود و حداکثر هماهنگی با رستوران های مربوطه سعی کرده است که زمان تحویل غذا را به حداقل آن برساند.
  • اگر کاربر در زمان تحویل غذا در آدرسی که در مرحله ثبت سفارش مشخص کرده است نباشد سفارش وی به جای دیگری که حضور دارد تحویل داده نمی شود و مسئولیت تمامی مشکلاتی که از این نظر پیش خواهد آمد بر عهده کاربر خواهد بود.
  • با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را به سایت دلیفود به عهده خواهید گرفت.

امیدوار هستیم با به کارگیری این قوانین و دستورالعمل هایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد بتوانیم خدماتی مناسب به شهروندان عزیز ارائه نماییم. شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه خدمت رسانی بهتر حمایت نمایید. جهت انتقال نظرات، پیشنهادات، انتقادات به مدیران دلیفود از قسمت تماس با ما (لینک)اقدام فرمایید.

سپاس بی کران از همراهی شما

دلیفود را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید